» » 14 Fevral sevgililer günü mesajlari
WwW.BizimERA.Tv


Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki? Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum?

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.


Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti? En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana ?sevgilim!? diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

WwW.BizimERA.Tv

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir? Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

WwW.BizimERA.Tv

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sen günesin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!


WwW.BizimERA.Tv

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mı? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca asık olup seni düşündüm? Sevgililer günün kutlu olsun!


Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.


İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!


WwW.BizimERA.Tv


Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yasamaya razıyım seninle? Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle..

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim? Sevgililer günümüz kutlu olsun.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!


Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!


WwW.BizimERA.Tv


Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy ben hep ordayım!

Sen dünyaya sürgün bir meleksen ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin? Sevgililer günün kutlu olsun!

Ayrılık küçük sevgileri oldurur ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi? Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle?


Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

WwW.BizimERA.Tv

Sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Sen benim hayatımda olduğun surece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yansızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin? Sevgililer günün kutlu olsun!


WwW.BizimERA.Tv

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da? Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de? Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek?

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim? Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.


Seni sevdiğim kadar yasasaydım olumsuzluğun adını aşk koyardım? Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yasamak. Sevgililer günün kutlu olsun!


WwW.BizimERA.Tv

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri astı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.


Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakin olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Bir kus olup gitsem, assam su enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.


WwW.BizimERA.Tv


Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!


Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.


Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yanı hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!


Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin? Bil ki çok özlendin? Sevgililer günün kutlu olsun!

WwW.BizimERA.Tv


Hanı en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!.. Sevgililer günü kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana?

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hanı en güzel asklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun için tutkunum sana.


Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanın derinliklerinde ki huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin? Bil ki çok özlendin? Sevgililer günün kutlu olsun!

WwW.BizimERA.Tv


Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara

WwW.BizimERA.Tv

File engine/modules/thanks.php not found.
Capa ver

Sayt nəzarətçisi
Xəbərlər: 460
Şərhlər: 8811
Peppi Dlinniyculok  -   -  14 fevral 2010 11:00
 
1
a024 Cooox coooox sag ol Mudur_oglu.Ne qeweng sozler yerlewdirmisen bura. a044 Bu sozleri her kim fikirlewib deyibse cox gozeldir. a173Ama men yalniz mene mexsus ve urekden gelen sozlere ustunluk vererdim... a170 Tewekkurler 1 daha...a160


--------------------  imza  ------------------

peppi1

İstifadəçi Offline

AKTİV
Xəbərlər: 0
Şərhlər: 13
naxci  -   -  14 fevral 2010 14:47
 
2
cox sagol mudur oglu.naxci a117

İstifadəçi Offline

Imperator
Xəbərlər: 485
Şərhlər: 11434
IMPERATOR ATILLA  -   -  14 fevral 2010 14:50
 
3
bu sozleri yadda saxlamaq lazimdi..en yaxshisi....sevgilinle gorushursen onun gzlerine baxib sadece bunlari deyirsen---SENI SEVIREM-----


gozel sozlee gore twk qaqash


--------------------  imza  ------------------

Pulunla şərəf qazanma şərəfinlə pul qazanki, pulun qutardığında şərəfin qutarmasın.
atli8

İstifadəçi Offline

SUPER_FANAT
Xəbərlər: 14
Şərhlər: 678
HuriyyeRoyaZamiq  -   -  14 fevral 2010 16:29
 
4
ESL SEVGILILER GUNU 30 IYUN.......ILHAM VE FERIZE ONLARDAN BASQA YALANDI...............


--------------------  imza  ------------------

Aylar ile döndü, Tek dileyim niye dönmedi !! Menim bu halımı nee çekdiyimi gelib görmedi! İndi şahidim ol deli küleyim,belke teselli tapar senli üreyim...Ammaaa onu sevirem axı neyneyimMM!!! ÖYRET ona SEN öyret SEVMEYİ!!!

İstifadəçi Offline

V_I_P
Xəbərlər: 143
Şərhlər: 2555
neyna  -   -  14 fevral 2010 17:17
 
5
tesekkurler

İstifadəçi Offline

V_I_P
Xəbərlər: 42
Şərhlər: 1021
III Yekaterina  -   -  15 fevral 2010 10:06
 
6
Tewekkurler. a114 Allah butun sevenlerin sevgilerini uzunomurlu etsin. 285


--------------------  imza  ------------------

Seni unutmaq ucun "bawqasin sev" dediler,
Bawqasin sevmek ucun seni nece unudum?

İstifadəçi Offline

V_I_P
Xəbərlər: 45
Şərhlər: 1145
Dojdinka  -   -  15 fevral 2010 10:28
 
7
Tewekkurler. a180 Deyilen butun sozler gozeldir. RA0020

İstifadəçi Offline

V_I_P
Xəbərlər: 27
Şərhlər: 490
Gulcatay  -   -  15 fevral 2010 10:58
 
8
a036 Cox sag ol Mudur_oglu. a057 Gozel detyilmiw sozlerdir. a114 Soz kasadligi olanlar ucun melumat menbeyidir. a114 a174 a114

İstifadəçi Offline

GOLD
Xəbərlər: 0
Şərhlər: 751
Meryem  -   -  15 fevral 2010 12:29
 
9
Mudur_oglu
cox sagolun dunen bilesyedim gelim goturerdim mene lazimydi az02

İstifadəçi Offline

Kraliça
Xəbərlər: 6
Şərhlər: 672
Elika  -   -  15 fevral 2010 13:48
 
10
Elik v Elika adindan-Coooxsagoool Mudur oglu

İstifadəçi Offline

SILVER
Xəbərlər: 6
Şərhlər: 1458
Nihad665  -   -  15 fevral 2010 14:45
 
11
1 neferi sevirem a174

İstifadəçi Offline

GOLD
Xəbərlər: 1
Şərhlər: 1369
Elvin_555  -   -  15 fevral 2010 16:42
 
12
a114 dunen qiznaniydim ona gore gelib tebrik eliye bilmedim bayraminizia117

İstifadəçi Offline

GOLD
Xəbərlər: 10
Şərhlər: 1727
Qladiator  -   -  16 fevral 2010 00:53
 
13
menim 14 fevralim maraqli oldu

İstifadəçi Offline

SILVER
Xəbərlər: 0
Şərhlər: 839
Seven_qelb  -   -  16 fevral 2010 00:57
 
14
maraqli mesajlardi

İstifadəçi Offline

İstifadəçi
Xəbərlər: 0
Şərhlər: 11
gulnare223  -   -  16 fevral 2010 01:05
 
15
esl sevgililer gununuz mubarek yalanci yox meni 1 vefasiz terk edib yoxa cixib nomresinede zeng catmir a030

İstifadəçi Offline

AKTİV
Xəbərlər: 0
Şərhlər: 623
Atash_Natiq  -   -  16 fevral 2010 12:07
 
16
qeseng mesajlardi istifade elemeye deyer

İstifadəçi Offline

GOLD
Xəbərlər: 0
Şərhlər: 723
n-e-z-r-i-n  -   -  16 fevral 2010 16:45
 
17
heleki mene bele mesajlardan gonderen olmuyub 24

İstifadəçi Offline

V_I_P
Xəbərlər: 12
Şərhlər: 165
NUTRO  -   -  18 fevral 2010 21:24
 
18
[b][/b][i][/i] Maraqli mesajlardir Ahhh bir sevgilimde olmadi sevgililer gunu munasibetiyle mesaj yazamm a000 xebere gore tesekkurler

nutro@boxaz


--------------------  imza  ------------------

Reklama ehtiyac yoxdu.

İstifadəçi Offline

V_I_P
Xəbərlər: 269
Şərhlər: 684
Mudur_Oglu  -   -  2 mart 2010 15:15
 
19
Tesekkurler Deyerli Fikirlerinizi Bizlerle Bolusduyunuz Ucun


--------------------  imza  ------------------

*Zülm çəkib həyatında əsl sevgini axtarmaqdansa əsl dostunu axtarsan yaxşı olar.
Çünki sevgili can alır,dost isə can verir.


*Qadın elə bir şeydir ki,onu görən kişi ya qoyun,ya çoban,ya da qoyunu parçalayacaq qurd olur!

Sevgisiz TaLeHin Sevgisi


İstifadəçi Offline

REPER
Xəbərlər: 4
Şərhlər: 634
Reperem  -   -  10 mart 2010 22:32
 
20
Qelbimde 3 çiçek böyütdüm. Sevmek, sevilmek ve gözlemek. Sen bunlardan ikisini qopartdın. Mene ancaq biri qaldı; gözlemek!..Sevgilileri Tebrik edirem a003


--------------------  imza  ------------------

۩۞۩๑:LeQeBSiZ RepeR:๑۩۞۩

İstifadəçi Offline

İstifadəçi
Xəbərlər: 0
Şərhlər: 87
Emo_Fan  -   -  21 avqust 2010 14:55
 
21
dunen qiznaniydim ona gore gelib tebrik eliye bilmedim bayraminizi

İstifadəçi Offline
alert İnformasiya
Qonaq qrupunda olanlar istifadəçilər bu xəbərə şərh əlavə edə bilməz.